Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Genel olarak bu başlık altında neden bizi tercih etmeniz gerektiğini açıklamak isteriz. 7 kuşaktan bu ya da üretim imalat ve kurulum yapan firmamız ciddi bir tecrübeye sahiptir. Bilgi birikimi ve tecrübelerimiz sayesinde kurulumunu gerçekleştirdiğimiz çadırların durumlarını çok iyi ele alırız. Bu çadır kurulumlarını kurulacak olan yerin durumuna ve havanın durumuna göre şekillendiririz.

Hava durumunun çok yağışlı ya da aşırı kar yağan bir yerde yapılacak olan tasarımlar bu durumlara göre şekillendirilir. Bu 7 sene tam garanti verirken sizlere tecrübe ve bilgimiz ile verdiğimizin en büyük göstergesidir.

Maliyet olarak firmamız üretici firmadır. Yani KDV oranınız %18 değil %8 olarak hesaplanmaktadır. Daha iyi hizmet verebilmek ve en uygun fiyatlarla sizlerin tüm taleplerini gerçekleştirebilmek için hizmetimizdir.

Satış ve kurulum sonrası yine Türkiye’de ilklerin markası olduk olmaya devam ediyoruz. Kurulum sonrası verdiğimiz destek tam 7 sene garantili olarak verilmektedir. Bu garanti şartlarına doğal olarak girmeyen hususlar için sadece genel olarak şöyle diyebiliriz. Bilinçli bir şekilde çadır saldırıya uğramış ise garanti kapsamına girmez. Bir şekilde birisinin gelip bıçak ile çadırı delmesi ya da çadırı yakmaya kalkması netilerinde garantiye girmeyen durum olur. Daha fazla detaylı bilgi için bizler ile direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.

Üretim ve imalatlar Aydın ilinin Nazilli ilçesindeki fabrikada yapılmaktadır. Üretim için eskiden kadınlarımız el emekleri ile tek tek lif lif dokunan çadırlar artık makineler ile üretilmektedir. Bu üretime geçilmesinin bir çok sebebi vardır. Türkiye’nin lider kıl çadır firması derken tüm özelliklerimizi ve neden böyle bir slogan kullandığımızı anlayacaksınız.

Eskiden üretilen çadırlar her ne kadar el emeği daha değerli olsa bile daha az dayanıklı olabiliyordu. Bununla birlikte çok uzun sürelerde üretim gerçekleşiyordu. Ancak günümüzde fabrikasyon sistemine geçiş sayesinde daha hızlı ve daha kusursuz çadırların üretimleri gerçekleşmektedir.  Dilerseniz firmamızı ya da üretim fabrikasını ziyaret edebilirsiniz ve yerinde ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Tecrübe
Müşteri Memnuniyeti
Servis Ağı
Pazar Ağı

Kıl Çadırın da Kalitenin Adresi

Kıl çadırı Youtube Kanalımızda Bizi Takip Edebilirsiniz.
Ücretsiz Fiyat teklifi Almak için Tıklayınız